Нова Пошта

Час доставлення посилки компанією «Нова Пошта» зазвичай становить не більше 3 робочих днів. Замовлення, які були оформлені до 14:00, ми того ж дня передаємо для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00, передаються компанії «Нова Пошта» наступного дня. Після цього перевізник повідомить вам точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення.

Оплатити товари ви зможете за допомогою карток VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова Пошта». Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей і комісій! Ви сплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Зверніть увагу! Після доставки на склад транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 4 робочих днів, потім повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. Із собою обов'язково необхідно мати посвідчення особи.

Будь ласка, обов'язково перевірте посилку при отриманні у відділенні "Нової пошти". У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, ви можете відмовитися від посилки, склавши з представником компанії "Нова пошта" відповідний акт. Один екземпляр, будь ласка, залиште у себе, другий - візьме представник компанії-перевізника.

Замовлення з доставкою через «Нову Пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи цієї компанії ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті «Нової Пошти».

Якщо ваші плани змінилися, ми зможемо оформити переадресацію посилки з одного відділення Нової пошти на інше в межах міста або в відділення іншого міста, дана послуга Нової пошти оплачується клієнтом додатково.